Hatalı cep telefonları

Ünlü telefon üretici markalarının bazı modellerindeki hatalar kullanıcıları çıldırtıyor..

Hatalı cep telefonları

Cep telefonlarındaki bazı hatalar dikkat çekici. Tüketici kullandıktan sonra sorunlar fark ediliyor. Chip Online dergisi bazı modellerdeki eksiklikleri masaya yatırdı.

1/ 13
Hatalı cep telefonları

N95'in ilk serisi yeni çıktığı zamanlarda kullanıcılarda çok iyi bir izlenim bırakmıştı. Kısa bir süre sonra sallanan kızaklar ve özellikle düzenli kullanımda cihazın ek yerlerinde ortaya çıkan boşluklardan şikâyetçi olundu. Nokia, N95 8GB modeliyle daha iyisini yaptı ve kasayı tamamen yeniden elden geçirdi.

2/ 13
Hatalı cep telefonları

N76 da işçilik konusunda hayal kırıklığında uğratmıştı. Daha çıktıktan birkaç gün sonra kullanıcılar cihazın köşelerinden pul pul dökülen ciladan şikâyetçi olmaya başlamıştı. Bu tip aşınma belirtileri bir senelik normal kullanımdan sonra bile ortaya çıkmamalı. Bu durumda ancak telefonu bir kılıfın içine yerleştirmek çare oluyordu fakat bu da kapaklı bir cep telefonu için hiç de pratik bir çözüm değildi.

3/ 13
Hatalı cep telefonları

Müzik cep telefonu N78 yapılan testlerde iyi bir puan elde etmiş olsa da sağ alt tarafa yerleştirilmiş ufak tuşları yüzünden eksi puanlara katlanmak zorunda kaldı.

4/ 13