ios7nin en iyi ve en kötü özellikleri

ios7'nin en iyi ve en kötü özellikleri

ios7nin en iyi ve en kötü özellikleri

HEYECANLA beklenen Apple’ın yeni mobil işletim sistemi iOS 7, hatalarıyla sık sık kendinden söz ettiriyor. Yeni işletim sistemi, şarj, ekran kilidi ve gelen çağrılar konusunda kullanıcılarının üzerken, farklı özellikleriyle de kendini sevdiriyor. Tamamen yeni bir tasarıma kavuşan iOS 7’deki arama bloklama, 3D efekti ve ayarlara hızlı ulaşım gibi özellikler kullanıcılara kolaylıklar sağlıyor. Çıktığı günden beri adından sıkça söz ettiren iOS 7’deki beğenilen 7 özellik ve beğenilmeyen 7 özelliği biraraya getirdik. İşte artı ve eksileriyle iOS 7...

1/ 16
ios7nin en iyi ve en kötü özellikleri

Beğenilmeyen 7 özelliği

Şarj

iOS 7’nin beğenilmeyen özelliklerinin başında şarj geliyor. iPhone 5 kullanıcıları tarafından sıkça eleştiriken şarj sorunu iOS 7’de de devam ediyor. Özellikle iOS 7 yükleyen iPhone 4S sahipleri, cihazın 1 günden az bir sürede şarjın bitmesinden şikayet ediyor.

2/ 16
ios7nin en iyi ve en kötü özellikleri

Ekran kilidi

İOS 7’nin ekran kilidi kullanıcıları hayal kırıklığını uğrattı. iOS 7 yüklü cihazların fotoğraf galerisine kilitli ekran olmadan da ulaşılabiliyor. Apple tarafından da kabul edilen hatada, kilitli ekran olmasına rağmen fotoğraf da paylaşılabiliyor.

3/ 16
ios7nin en iyi ve en kötü özellikleri

Gelen çağrılar

Apple’ın yeni işletim sistemini kullananlar gelen aramaları reddetme konusunda şikayet ediyor. Telefonu çalan ve müsait olmayan iPhone kullanıcıları gelen aramayı ekran üzerinden reddemiyor. Yeni işlem sisteminde gelen çağrılar, telefonun üzerinde bulunan açma/kapama tuşuyla meşgule atılabiliyor.

4/ 16