iPhone’a özel 5 uygulama!

iPhone’a özel 5 uygulama!

iPhone’a özel 5 uygulama!

Akıllı telefon dünyasının en popüler cihazı olan iPhone’lar gerek uygulama marketi gerekse diğer özellikleriyle oldukça dikkat çekiyor. Bu galerimizde App Store üzerinden iPhone için yayınlanmış ilginç ve işlevsel uygulamaları derledik.

iPhone için işe yarar 5 mobil uygulama

Apple iPhone kullanıcıları için App Store’da son zamanlarda dikkat çeken, işe yarar ve işlevsel uygulamaları derledik.

1/ 7
iPhone’a özel 5 uygulama!

McTube

İlk uygulamamız McTube. McTube uygulaması aslında bir YouTube istemcisi. Yani YouTube’a farklı bir arayüzle bağlanmanızı sağlıyor. Avantajı ise, YouTube üzerinden açtığınız videoları arkaplanda oynatmanızı sağlıyor. Normalde bu özellik YouTube’ın resmi uygulamasında bulunmuyor.

2/ 7
iPhone’a özel 5 uygulama!

Phone Drive

İkinci sırada Phone Drive isimli uygulama var. Phone Drive, iOS cihazlar için bir dosya yöneticisi. Ayrıca Phone Drive uygulaması sayesinde telefonunuzu bilgisayara bağlamadan Wi-Fi üzerinden telefonunuza dosya gönderebiliyorsunuz. Uygulama, sıkıştırılmış dosya formatlarını da destekliyor.

3/ 7
iPhone’a özel 5 uygulama!

Flic

Flic bir fotoğraf galerisi uygulaması. Ancak bazı faydalı özellikleri var. Bunlardan ilki galerinizdeki fotoğrafları kolayca silmenizi sağlaması. Tek bir kaydırma hareketi ile fotoğraflarınızı silebiliyorsunuz. İkinci faydası ise, bu sayede telefonunuzda yer açması.

4/ 7