İşte iPhone 5in rakipleri!

İşte iPhone 5in rakipleri!

Önceki yılların aksine bu kez Apple'ın rakipleri erken davrandı ve geçtiğimiz 2 haftada arı ardına yeni ve iddialı cep telefonu modellerini teknoloji dünyasının beğenisine sundu.

1 - HTC Desire X: Video kaydederken eş zamanlı fotoğraf çekebilmeyi sağlayan VideoPic teknolojisine sahiip olan HTC'nin son akıllı telefonu Desire X'in 800 x 480 piksel çözünürlüğünde 4 inçlik LCD ekranı bulunuyor.

1/ 15
İşte iPhone 5in rakipleri!

Beats Audio ses sistemi olan Desire X, çift çekirdekli 1 GHz hızında Qualcomm işlemciye sahip. Android 4.0 işletim sistemiyle çalışan cihazla birlikte sunulan bulut depolama hizmeti Dropbox ile 2 yıl süreyle ücretsiz 25 GB online depolama alanı veriliyor.

2/ 15
İşte iPhone 5in rakipleri!

5 megapiksellik kamerası ve 4 GB'lik hafızası olan HTC Desire X'te, 20 saatlik konuşma süresi olan batarya kullanılmış. 114 gram ağırlığındaki telefonun kalınlığı 9.3 mm.

3/ 15
İşte iPhone 5in rakipleri!

2 - Samsung ATIV S: Apple'ın hem tablette hem de akıllı telefonda en dişli rakibi olan Samsung'un geçtiğimiz haftalarda tanıttığı Windows Phone 8 işletim sistemli ilk cihazı ATIV S'in 4.8 inç büyüklüğünde HD Super AMOLED ekranı var.

4/ 15