Kaybolan iPhone nasıl bulunur?

iPhone nasıl bulunur,iphone çalındı nasıl bulurum

Kaybolan iPhone nasıl bulunur?

Kaybolan iPhone telefonunuzu bulmanız için ücretsiz uygulamalar bulunmaktadır.Bu uygulamalar sayesinde telefonunuzu bulabilileceksiniz.Telefonunuz kaybolduğu anda fotoğraflarınızı ve rehberinizi tek tuşla yedekleyebilirsiniz.

1/ 7
Kaybolan iPhone nasıl bulunur?

Kaybolan iPhone telefonuzu bulmada işe yarayan ilk uygulama Lookout uygulamasıdır.İnternete bağlı olduğu sürece iPhoen ve iPad cihazlarınızın konumunu görebileceksiniz.Herhangi bir bilgisayardan giriş yaptıktan sonra cihazınızın anlık yerini yada son görüldüğü konum kayıt altına alarak görebilirsiniz.Ekranda istediğiniz bir mesaj gösterip “Telefonum kaybolmuştur, bulduysanız şu numarayı arayan.” şeklinde bulan kişiyle irtibat kurabilirsiniz.

2/ 7
Kaybolan iPhone nasıl bulunur?

Diğer uygulamanınadı ise Prey'dir.Temel olarak Lookout ile aynı özelliklere sahip olurken ekstradan bu telefonda ön ve arka kamerasından anlık görüntü alabiliyorsunuz.Bu sayede telefonuzun nerede olduğuna dair ipucu elde edeiblirsiniz.Bu uygulamanın hem ücretsiz hemde ücretli versiyonu bulunmaktadır.

3/ 7
Kaybolan iPhone nasıl bulunur?

Soluta uygulaması kaybolan iPhone cihazının içindeki verilerini kurtarma konusuna odaklamış bir uygulamadı.Soluto kullanıcılarına ücretsiz olarak depolama sunarken fotoğraf,video ve rehberinizi bu alana yedekleyebiliyorsunuz.

4/ 7