Pokemon Go'nun hilesi bulundu

Pokemon Go'nun hilesi bulundu

Buzzfeed Sydney'den Mat Whitehead, ortada dedikoduları dolaşan Pikachu yakalama hilesini denedi ve onayladı. Pokemon Go oyununda başlangıç Pokemonunun Pikachu olmasını sağlayan bir hile olduğu söylentileri ortaya çıkmıştı.

1/ 8
Pokemon Go'nun hilesi bulundu

Öncelikle bilinmesi gereken önemli bir nokta Pokemon Go aslında size başlangıç Pokemon'u için seçenekler sunuyor. Bir çok kişi ilk Pokemon'u görür görmez hemen onu yakalıyor. Ama aslında bir kaç saniye beklerseniz iki Pokemon daha ortaya çıkıyor. Yani ilk seçenekler başlangıç Pokemnonları Charmander, Squirtle ve Bulbasaur oluyor.

2/ 8
Pokemon Go'nun hilesi bulundu

Oyuna Pikachu ile başlamanın aslında çok kolay bir yolu var; sadece biraz etrafa bakınmanız gerekiyor. Hile aslında bu! Bu üç başlangıç Pokemon'unu almayın, öylece dolanmaya devam edin. Başlangıç Pokemon'ları sağda solda çıkmaya devam edecek, ama siz bekleyin!

3/ 8
Pokemon Go'nun hilesi bulundu

10 dakika kadar sonra, Pikachu görünüveriyor. İşte oyuna doğru düzgün başlamanız için gerekli olan elektrikli kediyi kaptınız! Zaman damgasının tutmuyor olduğuna fazla takmayın. Aslında muhtemelen masada oturup bekleseniz de bir yerlerden Pokemon çıkardı ama buradaki mekaniği tam olarak kestirmek zor. Mat'in gördüğüne göre, oyun biraz etrafta dolanmanızı gerektiriyor. Yani tembel tembel oturup Pikachu'nun kucağınıza düşmesini bekleyemezsiniz.

4/ 8