Samsung yeni ürünlerini tanıttı

Samsung İspanya’nın Malaga şehrinde gerçekleştirdiği Samsung Forum 2014’te en yeni ürünlerini tanıttı

Samsung yeni ürünlerini tanıttı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung İspanya’nın Malaga şehrinde gerçekleştirdiği Samsung Forum 2014’te en yeni ürünlerini tanıttı. Bunların içinde tablet, kavisli ekrana sahip televizyon ve akıllı buzdolabı da vardı.

1/ 23
Samsung yeni ürünlerini tanıttı

Açılış konuşmasını yapan Samsung Electronics MENA Başkanı Choong Ro Lee, konuşmasına ultra HD televizyonlarla başladı. Ultra HD TV’lerin birkaç yıl içinde satış trendini hızla artıracağını belirten Lee’ye göre 2017’de 60 milyon Ultra HD televizyon satılacak. İşte Samsung’un yeni oyuncakları…

2/ 23
Samsung yeni ürünlerini tanıttı

Samsung’un en çok güvendiği ürünlerden biri olak kavisli ekranlı akıllı televizyonları etkinlikte en çok dikkat çeken ürünlerden biriydi. Kavisli ekranı sayesinde görüntü kalitesinin arttığını dile getiren Samsung AV Grup Ürün Müdürü Taner Veysel Kaya, Hürriyet’e yaptığı açıklamada sarmayalıcı özelliği sayesinde kullanıcılar izlediği filmlerin veya futbol maçlarının içindeymiş gibi kendilerini hissedebiliyor.

3/ 23
Samsung yeni ürünlerini tanıttı

Kaya sözlerini şöyle sürdürdü: “Örneğin standart düzen ekranlı televizyonlarda ekranın ortasındaki mesafeyle kenarlardaki mesafe eşdeğer değildir. Ancak kavisli ekranlarda hem ekranın ortasına olan uzaklık hem de kenarlara olan uzaklık eşdeğerdir. Bu sayede kullanıcı görüntünün içindeymiş gibi kendini hissediyor.”

4/ 23