Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !
Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !

'Bana tecavüz etmeye başladığında 9 yaşındaydım'

Şu an 14 yaşında olan kız çocuğu 9 yaşında bu yana tecavüze uğruyormuş.

'Bana tecavüz etmeye başladığında 9 yaşındaydım'
A+ A-

Adana'nın Yumurtalık İlçesi’ne bağlı bir köyde oturan ortaokul 8’inci sınıf öğrencisi G.S.Ç., haziran ayında okuldaki bir arkadaşına, erkeklerle zorla ve para karşılığında cinsel ilişkiye girdiğini anlattı. Bu öğrencinin okul müdürüne durumu bildirmesi üzerine polise haber verildi. Emniyet’e götürülen küçük kız ifadesinde bir siyasi parti eski ilçe başkanı olan V.Y.’nin tecavüzüne uğradığını, ondan sonra hem Y. ile hem de diğer erkeklerle birlikte olduğunu söyledi. Nöbetçi mahkemeye çıkarılan 29 şüpheli tutuklanırken 2 şüpheli tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
 
"V.DEDE DİYORDUM"
 
Davanın ilk celsesinde ifade veren G.S.Ç. tüm sanıklardan şikayetçi olarak şöyle konuştu: “Bana ilk tecavüz eden kişi ‘V.dede’ diye hitap ettiğim V.Y. oldu. 9 yaşındaydım, şeker bayramıydı. Komşumuz olan H.’nin nişanı vardı. Yanımda A. isimli arkadaşım vardı. V.Y. arabasıyla yalnız olarak geldi, ‘Size dondurma almaya gidelim’ dedi. Bizi eve götürdü. A. dışarıda kaldı ve top oynuyordu. Beni içeriye çağırdı, kapıyı örttü, bana tecavüz etti, ben bağırdım ancak ağzımı kapattı. 2015 yılı mayıs ayına kadar kendisiyle birden çok kez ilişkiye girdik. Bana harçlık verirdi, babama da zaman zaman para verirdi. Hatta V.Y. bana Y.K. ile ilişkiye girmem konusunda beni yönlendirdi, ‘Git onunla ilişkiye gir iyi parası var’ diye.” 18’i tutuklu 31 sanık Ceyhan Ağır Ceza Mahkemesi’nde karar duruşmasında sanıklar yöneltilen suçlamayı kabul etmezken bazıları G.S.Ç.’nin iftira attığını öne sürdü. Mahkeme heyeti, V.Y.’ye 26 yıl, diğer 30 sanığa da 1 ile 34 yıl 9 ay arasında değişen hapis cezaları verdi.
 
MİDEN BULANDIRAN SAVUNMA
 
Mağdur kız çocuğuna 9 yaşındayken tecavüz etmekten 26 yıl hapis cezası alan eski ilçe başkanı V.Y. ise yıllarca esnaflık yaptığını belirterek, “Benim gibi bir adamın bana göre eli yüzü kirli, bitli birisine bu eylemi yapması mümkün değildir. G.S.Ç.’nin ifadelerinin aslı astarı yoktur” savunması yaptı.