Ankara Büyükşehir Belediyesi önü karıştı
Öğretmen evine giderken infaz edildi !
Avusturya'ya misilleme ! Böyle arandılar

250 Suriyeli Sporcuya Yardım Paketi

Gaziantep Valiliği tarafından organize edilen Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Şehitkâmil Belediyesi tarafından koordine edilen "Kardeşlik...

250 Suriyeli Sporcuya Yardım Paketi
A+ A-

Gaziantep Valiliği tarafından organize edilen Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Şehitkâmil Belediyesi tarafından koordine edilen "Kardeşlik Ligi'nde mücadele eden Suriyeli sporculara yardım paketi dağıtıldı.

'Kardeşlik Ligi'nin önümüzdeki günlerde muhteşem bir törenle tamamlanacak olan finali için hazırlıklar devam ederken ligde mücadele eden yaklaşık 250 sporcuya yardım paketi dağıtımı gerçekleştirildi. Dağıtımı ise Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Daire Başkanı Rasim Arı yaptı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Arı, "İnsanlık, Suriye ile ilgili büyük bir imtihan verirken, Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak bizler de Suriyeli gençlerin elinden tutuyoruz.Ülkemizdeki Suriyeli kardeşlerimize ev sahipliği yapmanın yanı sıra, birçok proje ve faaliyet yoluyla Suriyeli gençlerin yeniden hayata tutunmaları, topluma ve evrensel değerlere uyum sağlayabilmeleri için gece-gündüz çalışıyoruz.Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ökkeş Demir'de bu konuda oldukça duyarlı ve çalışkan bir insandır. Kendisine de teşekkür ediyoruz. Gaziantep'te düzenlenen "Kardeşlik Ligi'nde mücadele eden Suriyeli misafirlerimize onlara bir nebze de olsa katkı sağlayacak yardım paketlerini dağıttık. Bu konuya hassasiyetle yaklaşan herkesin de, Suriyeli kardeşlerimiz için insanlık adına giriştiğimiz çabalara destek olacağını ümit ediyoruz" diye konuştu.