4 çocuğunun gözü önünde boğazını kesti

4 çocuğunun gözü önünde boğazını kesti

Bolu'da bir adam, 4 çocuk annesi olan eşini çocuklarının gözü önünde boğazını kesti.

Bolu'da, 4 çocuk annesi Iraklı S.J.M. (29), hakkında uzaklaştırma kararı olan eşi H.F.H. (36) tarafından bıçakla boğazı kesilerek öldürüldü. Cinayet sırasında yaşları 2 ile 10 arasında değişen 4 çocuğun Irak vatandaşı bir yakınlarının yanında oldukları öğrenildi.

Türkiye'ye gelmeden önce Irak'ta polis memurluğu yapan H.F.H., polis merkezine giderek teslim oldu. Olay, saat 19.30 sıralarında Beşkavaklar Mahallesi İskender Sokak'ta meydana geldi.

İddiaya göre, Irak uyruklu H.F.H., bir süredir ayrı yaşadığı 4 çocuğunun annesi eşi S.J.M.'nin evine gitti. Daha önce Irak'ta polis memurluğu yaptığı öğrenilen H.F.H. ile eşi arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle H.F.H., eşini göğsünden 3 kez bıçaklayıp boğazını kesti.

H.F.H., daha sonra Bahçelievler Polis Merkezi'ne giderek teslim oldu. Cinayetin gerçekleştiği giriş katındaki eve Cinayet Büro ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri geldi. Ekipler evde incelemelerde bulundu.

UZAKLAŞTIRMA KARARI VARMIŞ

4 çocuk annesi S.J.M.'un 1 hafta önce eşinin kendisini ölümle tehdit ettiğini söyleyip uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi. Ayrıca cinayet sırasında yaşları 2 ile 10 arasında değişen 4 çocuğun Irak vatandaşı bir yakınlarının yanında oldukları öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, kadının cesedi Cumhuriyet Savcısı'nın incelemelerinin ardından İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi morguna kaldırıldı.

DHA

Etiketler cinayet bolu Boğaz