Mersin'de polis servis aracına bombalı saldırı !
Kömür ocağında göçük: 6 işçi ölü
Kasko sigortasında flaş gelişme

73 yaşında katil oldu !

İzmir Ödemiş'te 73 yaşındaki bir adam boşandığı eşini silahla öldürdü.

73 yaşında katil oldu !
A+ A-

Atatürk Mahallesi'nde yaşayan üç çocuk babası Osman B., kendisi gibi uzun yıllar Almanya'da çalıştıktan sonra emekli olan eşi Abide Demirli'den 3 ay önce boşandı. İddiaya göre, ikili arasında boşanmanın ardından gayrimenkullerin paylaşımı konusunda anlaşmazlık çıktı.

ESKİ EŞE SOKAK ORTASINDA KURŞUN YAĞMURU

Osman B., dün sabah saatlerinde Namık Kemal Caddesi'nde bisikletle giderken boşandığı eşi Demirli'ye rastladı. Elinde poşetlerle alışverişten dönen Demirli, karşısında boşandığı eşini görünce panikle kaçarak yakındaki bir inşaata sağınmak istedi. Ancak, bu sırada Osman B., belinden çıkardığ tabancasını ateşleyerek Demirci'yi kurşun yağmuruna tuttu.

OLAY YERİNDE CAN VERDİ

İkisi boyun bölgesine, biri de kalbine isabet eden üç kurşunla kanlar içinde yere yığılan Demirli, olay yerinde yaşamını yitirdi.

YAŞLI ADAM TUTUKLANDI

Demirli'nin cesedi savcı ve polisin olay yerindeki incelemeleninin ardından otipsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Polis, olayın ardından kaçan Osman B.'yi suç aleti tabancayla yakalayıp, gözaltına aldı.  73 yaşındaki O.B., sevk edildiği adliyede tutuklandı.