9 yaşındaki kız çocuğuna iğrenç tacizin kanıtları mide bulandırdı

 9 yaşındaki kız çocuğuna iğrenç tacizin kanıtları mide bulandırdı
Güncelleme:

Sosyal medyada 9 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği iddia edilen 46 yaşındaki zanlının iğrenç mesajları ifşa oldu. Çocuğu yaşındaki kıza cinsel içerikli mesajlar yolladığı tespit edilen zanlı tutuklandı.

Kocaeli’de yaşayan 46 yaşındaki İ.O. İzmir’de yaşayan 9 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel içerikli mesajlar yollayarak tacizde bulunduğu iddia edildi. 

Ailenin iddiasına göre 9 yaşındaki kız çocuğuna uygunsuz görüntüleri paylaşarak ve onu taciz etmek için Kocaeli’den İzmir’e giden İ.O. kız çocuğunun ailesi tarafından dövüldükten sonra Bayraklı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne teslim edildi. 

Vatan Kocaeli'den Kerim Ellibeş'in haberine göre tutuklu yargılanmak üzere adliyeye sevk edilen İ. O. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Menemen Kapalı Cezaevine gönderildi.

 ÇOCUKTAN ÖNCE FARKETTİLER

İ.O.’nun 9 yaşındaki kız çocuğuna gönderdiği görüntüleri ondan önce fark eden aile, konuşmayı bir hafta boyunca sürdürdüğünü ve olayın farklı bir boyuta taşındığını iddia etti. İ. O.’nun cep telefonunda birden fazla küçük kız çocuklarının konuşmalarının bulunduğunu belirten aile, diğer ailelere çağrıda bulunarak böyle durumlarda seslerinin çıkmalarını ve çocuklarını korumalarını belirtti.

İşte o ahlaksız mesajlar: