'Başıma bir şey gelirse Müge Anlı'ya çıkın' demişti; cansız bedeni bulundu

'Başıma bir şey gelirse Müge Anlı'ya çıkın'' diyen ve 11 gün önce ortadan kaybolan 2 çocuk annesi Sibel Gökbulut'un cesedi hızlı tren yolu inşaatı yakınlarındaki su kanalında bulundu.

'Başıma bir şey gelirse Müge Anlı'ya çıkın' demişti; cansız bedeni bulundu
A+ A-

Kırıkkale'de 10 gün önce kayıplara karışan 34 yaşındaki Sibel Gökbulut'un, Karacalı Köyü yakınlarındaki yüksek hızlı tren inşaatına bağlı su kanalında cansız bedeni bulundu. Polis olayla ilgili inceleme başlatırken Gökbulut'un kaybolmadan önce "Başıma bir şey gelirse Müge Anlı'ya çıkın" dediği öğrenildi.

POLİS TEKNİK TAKİBE ALDI

DHA'nın haberine göre, yalnız yaşayan kızları Sibel Gökbulut'a ulaşamayan ailesi durumu polis ekiplerine bildirdi. Gelen ihbar üzerine inceleme başlatan polis ekipleri, 34 yaşındaki Gökbulur'u bulmak için en son görüştüğü kişileri teknik takibe aldı.

'BANA BİR ŞEY OLURSA MÜGE ANLI'YA ÇIKIN'

Bu sırada Müge Anlı'nın programına katılan anne Gülseren Gökbulut, kızının hayatından endişe ettiğini söyleyerek, Kızım kaybolmadan 3 gün önce 'bana bir şey olursa Müge Anlı'ya çıkın' dedi. 3 gün sonra da kayboldu. Kızımı bulmama yardım edin dedi.

DÖVÜLEREK ÖLDÜRÜLDÜ

Programdan kısa süre sonra Karacalı Köyü mevkiinde hızlı tren yolu inşaatının yanındaki su kanalındaki cesedi gören köylüler, polise haber verdi. Polis ve jandarma ekiplerinin yaptığı incelemede cesedin Sibel Gökbulut'a ait olduğu belirlendi. Yapılan ilk incelemede Gökbulut'un, dövülerek öldürüldüğü belirlendi.