''Benim için mi şehit oldu?'' deyip darp etti!

Kocaeli Devlet Hastanesi'nde şoför olarak çalışan bir kişi ile şehit kardeşi arasında çıkan tartışmada, şehidin kardeşine "benim için mi şehit oldu, bana ne" diyerek saldırdı.

''Benim için mi şehit oldu?'' deyip darp etti!
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Olay, dün öğle saatlerinde Kocaeli Devlet Hastanesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, tedavi olmak için hastaneye gelen şehit kardeşi, henüz bilinmeyen nedenle hastanede şoför olarak çalışan V.Y. ile tartıştı.

Tartışmanın ardından evine dönen kişi, durumu ağabeyi Y.A.'ya anlattı. Bunun üzerine Y.A. şoför ile konuşmak için hastaneye gitti. İkili arasında da tartışma çıktı.

"BENİM İÇİN Mİ ŞEHİT OLDU? BANA NE?"

Tartışma sırasında Y.A. şoföre kardeşi için, "O bir şehit kardeşi, sizin onu koruyup sahip çıkmanız gerekirken neden böyle yapıyorsunuz?" demesi üzerine, şoför iddiaya göre, "Benim için mi şehit oldu? Bana ne? 20 yıl olmuş şehit olalı" diye karşılık verdi. Tartışmanın büyümesi üzerine şoför V.Y. ve yanındaki bir kişi, Y.A.'yı darbetti.

ŞOFÖR HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDULAR

Olayın ardından Y.A. ve kardeşi hastanede görev yapan V.Y. hakkında suç duyurusunda bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatılarak, tarafların ifadeleri alındı. İl Sağlık Müdürlüğü ise konuyla ilgili inceleme başlattı.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News