Boşandığı eşi tarafından katledilmişti! Mide bulandıran iddia!

Boşandığı eşi tarafından katledilmişti! Mide bulandıran iddia!
Güncelleme:

Sinop'ta boşandığı eşi tarafından boğazı kemerle sıkılarak öldürülen kadının eski eşinin "zorla cinsel ilişkiye girme" girişimine karşı koyduğu sırada öldürüldüğü, eski eşinin katlettiği kadına "Herkesle yatıyorsun beni de memnun et. İlişkiye gireceğiz'' dediği ortaya çıktı.

Sinop’un Boyabat ilçesinde ikamet eden 38 yaşındaki Z.G., Nisan ayı akşam saatlerinde 3 ay önce boşandığı eski eşi B.Ç. (46)’nin evinde kalan eşyalarını almak için gitmiş, burada çıkan tartışma sonucu katil tarafından vahşice öldürülmüştü.

İddiaya göre Z.G. eve yanında birisiyle geldi ancak B.Ç.'ı görünce koşarak uzaklaşmaya başladı. B.Ç., eski eşinin kendisini görünce telefonu şalvarına saklamaya çalıştığını ve kaçan erkek şahsın kim olduğunu sordu. Yine iddiaya göre Z.G.'ın kendisine 'Sen ne karışıyorsun, sen zaten cezaevine gireceksin, ben istediğim kişiyle görüşürüm' dediği belirtildi. Bunun üzerine kaçan erkek şahsı öğrenmek için eşinin şalvarında bulunan cep telefonunu alan B.Ç. Z.G.'ı konuşmak için yatak odasına götürdü.

 ''HERKESLE YATIYORSUN BENİ DE MEMNUN EDECEKSİN''

Sabah'ın haberine göre, B.Ç. odada eski eşini boynundan öpmeye başladı. Eşi ise B.Ç.'ı itti. Bu duruma sinirlenen B.Ç. eski eşine, "Herkesle yatıyorsun beni aldatıyorsun, beni de memnun edeceksin, ilişkiye gireceğiz" dedi. B.Ç., eşinin kendisine karşılık vermemesi üzerine ısrarcı olmaya devam etti. Ancak eşi üzerini çıkarmayınca bu kez pantolonunda bulunan kemeri çıkardı.

ÖLDÜRÜP BAŞINDA SİGARA İÇTİ

Gözü dönmüş cani B.Ç. eski eşinin boynunu kemerle sıkmaya başladı. 10-15 dakika boyunca kemer ile eşinin boynunu kemerle sıkan cani Z.G. hareketsiz kalınca kemeri gevşetti. Bu sırada eşinin yere yığıldığını, eşinin bayıldığını düşünerek nabzını ve kalp atışlarını kontrol eden cani bir de eski eşinin ölü bedeninin yanında sigara içti.

 CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Yaşanan vahşetin ardından karakola giderek eşini öldürdüğünü itiraf eden B.Ç. teslim oldu. Tutuklanarak cezaevine gönderilen şüpheli hakkında Boyabat Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturma sonunda B.Ç. hakkında 'Eşi Kasten Öldürmek' suçu kapsamında ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle iddianame düzenlendi. Şüpheli ilerleyen günlerde Boyabat Ağır Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkacak.

 

(Kaynak)