Bu nasıl vizdansızlık? Yola uzanan köpeği ezdi!

Maltepe'deki Marmara Üniversitesi Hastanesi'nin bahçesinden aracı ile geçen bir kişi, yola uzanmış köpeğin üzerinden geçti. O anlar kameralara yansıdı.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Maltepe'deki Marmara Üniversitesi Hastanesi'nin bahçesinde otomobil ile geçen bir kişi, yol ortasına uzanan köpeği ezdi. O anlar güvenlik kameralarıyla saniye saniye kaydedildi. Ezilen köpeğin öldüğü belirtildi.

Olay, Maltepe’de bulunan Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin bahçesinde 14 Mayıs Perşembe günü saat 09.30 sıralarında meydana geldi.

Çevredekiler tarafından “Max” adı verilen köpek, yol ortasına uzandığı sırada oradan geçen bir otomobil tarafından ezildi. Köpeği B.O isimli hastane çalışanın otomobiliyle geçtiği sırada fark etmeyerek ezdiği iddia edildi. Köpeğin ezilme anı güvenlik kameralarıyla kaydedildi.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, köpeğin yol ortasına uzandığı ve o sırada oradan geçen bir otomobilin üzerinden geçerek ezdiği, otomobilin sürücüsünün ise durmayarak yoluna devam ettiği görüldü. Otomobil ile ezilen köpeğin öldüğü kaydedildi.


Haber3.com'a Google'da abone olun Google News