Cinsel ilişki vaadiyle gittiği evde kabusu yaşadı

Cinsel ilişki vaadiyle gittiği evde kabusu yaşadı
Güncelleme:

Adana'da para karşılığı cinsel ilişkiye girmek için anlaştığı 16 yaşındaki M.G.E.'nin evine giden şahıs, hayatının şokunu yaşadı.

7 Temmuz günü saat 23.30 sıralarında Seyhan ilçesi Yenibey Mahallesi'nde meydana gelen olayda Ahmet Eren Ü., internetten tanıştığı M.G.E. ile fuhuş için anlaştı. M.G.E., Ahmet Eren Ü.'yü kaldığı daireye çağırdı. Adrese giden Ahmet Eren Ü.'ye kapıyı elinde silah, Ataberk G. açtı. G., tabanca ile tehdit ettiği Ahmet Eren Ü.'yi zorla evin içine aldı.

DARP EDİP O ANLARI KAYDA ALDI
G., silahın kabzasıyla Ahmet Eren Ü.'yü darbedip, o anları da cep telefonuyla kaydetti. Daha sonra G., Ahmet Eren Ü.'nün cep telefonu, kimliği ve 205 lirasını da gasbedip, "Şimdi evden çık ve bir daha da buraya gelme. M.G.E. ile bağlantı kurma ve bu yaşananları da kimseye anlatma. Yoksa senin için çok kötü olur" dedi.

"KIZ ARKADAŞIMI RAHATSIZ EDİYORDU"
Evden ayrılan Ahmet Eren Ü.'nün ihbarıyla Gasp Büro Amirliği ekipleri, motorize yunus ekipleriyle söz konusu adrese baskın yaptı. Operasyonda Ataberk G. ile M.G.E. gözaltına alındı. Evde yapılan aramalarda Ahmet Eren Ü.'den gasbedilen eşyalar ele geçirildi. M.G.E. sorgulanmak üzere Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edilirken, G. ise emniyete götürüldü. Yağma, kasten yaralama gibi suçlardan çok sayıda kaydı bulunan Ataberk G.'ün kullandığı tabanca da kurusıkı çıktı. G. ifadesinde, "Kız arkadaşımı rahatsız ediyordu. Ben de gerekeni yaptım?" diye konuştu.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden Ataberk G. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı, M.G.E. ise savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

DHA