Monaco - Beşiktaş: 1-2
Kasko sigortasında flaş gelişme
Baykal'ın doktorundan flaş açıklama ! İşte son durumu

Demir Parmaklığı Söküp Girdikleri Evi Soydular

DİYARBAKIR'da bir evin penceresinde demir parmaklıklarını yaklaşık 1 saat uğraştıktan sonra söküp içeri giren hırsızlar, ziynet eşyası ile bilgisayar...

Demir Parmaklığı Söküp Girdikleri Evi Soydular
A+ A-

DİYARBAKIR'da bir evin penceresinde demir parmaklıklarını yaklaşık 1 saat uğraştıktan sonra söküp içeri giren hırsızlar, ziynet eşyası ile bilgisayar alarak kaçtı. Hırsızların parmaklıkları sökmesi güvenlik kamerasına yansıdı.

Diyarbakır'ın merkez Yenişehir İlçesi, Ofis Akkoyunlu Sokak üzerinde bir apartmanın giriş katındaki daireye akşam saatlerinde hırsızlık yapmaya gelen 5 kişi, içeriye girmek için yaklaşık 1 saat uğraştı. Demir parmaklığı söken şüpheliler içeriye girdi. Bu sırada üst katta bulunanların bakması üzerine hırsızların duvar altına saklandı. Parmaklıkları söküp içeriye giren hırsızlar evde bulunan ziynet eşyaları ile 1 dizüstü bilgisayarı alarak kayıplara karıştı. Evde kimsenin bulunmadığı sırada hırsızlığı gerçekleştiren şüpheliler, çıkarken de lambayı kapattı. Polis, olay yerinden parmak izi alıp, güvenlik kamerasını inceledi. Hırsızların yakalanması için çalışmalar sürüyor.

FOTOĞRAFLI