Üniversiteli kıza İstanbul'un göbeğinde tecavüz
Türkiye'de ilk kez 'flakka'' adlı uyuşturucu kullanan bir kişi görüntülendi
Şaka değil gerçek; 9 bin liraya çalıştıracak işçi bulamıyorlar !

Dini nikahlı eşini boğarak öldürdü

Kendisiyle barışma teklifini reddeden 32 yaşındaki dini nikahlı kadını elleriyle boğarak öldürdü.

Dini nikahlı eşini boğarak öldürdü
A+ A-

Gaziantep'in Nizip İlçesi'nde, inşaat teknikeri 31 yaşındaki Y.K. barışma talebini geri çeviren ayrı yaşadığı dini nikahlı eşi 32 yaşındaki Ö.G'yi boğarak öldürdü. Olay sonrası kaçan Y.K., Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesi'nde operasyonla yakalandı.

Olay, dün sabah erken saatlerde Nizip'in Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana geldi. Adana'da yaşayan inşaat teknikeri Y.K. ile Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü mezunu Ö.G, geçen yıl Nisan ayında dini nikah kıydırıp birlikte yaşamaya başladı. Çift arasında maddi nedenlerden dolayı anlaşmazlık çıkınca, Ö.G, 3 ay önce Kuşan'dan ayrılarak Gaziantep'in Nizip İlçesi'ndeki bir rehabilitasyon merkezinde iş bulup, kiraladığı evde yalnız yaşamaya başladı.

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesi'ndeki bir inşaatta çalışan Y.K., dün Nizip'e gidip Ö.G ile konuşarak barışma talebinde bulundu. Ö.Golumsuz cevap verince tartışma çıktı. Tartışma sırasında Y.K., Ö.G'ı elleriyle boğarak öldürüp kaçtı.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, Y.K.'ın yaşadığı yer olan Adana ile çalıştığı yer olan Kahramanmaraş'taki güvenlik güçlerine bilgi verdi. Y.K.'ın olaydan birkaç saat sonra Kahramanmaraş'ta bir firmadan otomobil kiraladığını belirleyen polis, çalıştığı inşaatta gizlendiğini tespit etti.

Gece saatlerinde operasyon düzenleyen polis, kaçmaya çalışan Y.K.'ı yakalayarak gözaltına aldı.

Kahramanmaraş'a getirilen ve ilk ifadesinde cinayeti işlediğini itiraf ettiği belirtilen Y.K., Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.