Eşiyle tartışıp intihar etti, yakınları damada saldırdı

Eşiyle tartışıp intihar etti, yakınları damada saldırdı

Gaziantep'te eşiyle tartışan bir çocuk annesi genç kadın intihar etti. Genç kadının ölüm haberini alan yakınları damada saldırdı.

Gaziantep'te yaşayan bir çocuk annesi kadın, eşiyle tartıştıktan sonra silahla intihar etti. Ölüm haberini alarak olay yerine gelen kadının ailesi damatlarına saldırırken, damadı saldırganların elinden polisler kurtardı.

Şehitkamil ilçesine bağlı Pir Sultan Mahallesi'nde meydana gelen olayda; 23 yaşındaki Damla A. akşam saatlerinde bir yıllık eşi Mehmet A. ile evde tartışmaya başladı.

Tartışmanın ardından eşinin yanından ayrılarak başka bir odaya giden bir çocuk annesi kadın, evde bulunan tabancayla intihar etti. Silah sesi üzerine odaya giren Mehmet A., eşini yerde kanlar içerisinde buldu. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri kadının hayatını kaybettiğini belirlerken polis olay yerinde geniş güvenlik önlemi aldı.

Kızlarının intihar ettiği haberini alan Damla A.'nın ailesi olay yerine gelerek damatları olan Mehmet A.'ya saldırmaya kalkıştı. Mehmet A.'ya saldıran aile yakınları polis ekipleri sakinleştirmeye çalıştı. Araya giren polis ekipleri saldıran aile yakınlarını biber gazı kullanarak durdurabildi. Olay yerindeki kalabalığın dağılmasının ardından gözaltına alınan Mehmet A. Karşıyaka Polis Merkezi'ne götürüldü.

Damla A.'nın cenazesi otopsi işlemleri için Gaziantep Adli Tıp Kurumuna kaldırılırken polis ekipleri talihsiz kadının ölümüyle ilgili soruşturma başlattı.