Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü
Erdoğan'dan İstanbul itirafı: Biz bu şehre ihanet ettik
Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü

Gaziantep Ve Adana'da Kaçak Çay Operasyonu: 6 Gözaltı

HAKKARİ'den yasa dışı yollarla Türkiye'ye getirilen kaçak çayı, Gaziantep ile Adana'da paketleyerek piyasaya sürmek isteyenlere yönelik düzenlenen operasyonda...

Gaziantep Ve Adana'da Kaçak Çay Operasyonu: 6 Gözaltı
A+ A-

HAKKARİ'den yasa dışı yollarla Türkiye'ye getirilen kaçak çayı, Gaziantep ile Adana'da paketleyerek piyasaya sürmek isteyenlere yönelik düzenlenen operasyonda 6 kişi gözaltına alındı.

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Hakkari'ye yasa dışı yollarla getirilen kaçak çayların Gaziantep ve Adana'daki tesislerde paketlenerek piyasaya sürüldüğü bilgisine ulaştı. Çalışma başlatan jandarma ekipleri tarafından düzenlenen 4 operasyonda 19 ton 881 kilo kaçak çay ele geçirildi.

Jandarma, el koyduğu çayı paketleyerek piyasaya sürdüğünü saptadığı 7 kişinin yakalanması için de bu sabah Gaziantep ve Adana'da eş zamanlı baskınlar yaptı. Baskınlarda; L.B., B.D. ve M.D. Gaziantep'te, A.A., H.A. ve M.A. ise Adana'da gözaltına alındı. Bir kişinin bulunamadığı baskınlarda yakalanan 6 kişinin Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı'nda sorgulanmasına başlandı.

FOTOĞRAFLI