İki mesai arkadaşının tartışması kanlı bitti: 20 yerinden bıçakladı!

İki mesai arkadaşının tartışması kanlı bitti: 20 yerinden bıçakladı!
Güncelleme:

Muğla'da aynı lojmanda kalan iki mesai arkadaşının tartışması kanlı bitti.

Muğla'daki duyanların kulaklarına inanamayacağı türden bir nedenle korkunç bir cinayet yaşandı. Mesai arkadaşlarının husumetine şeflerinin müdahalesi yetmedi. Aynı lojmanda kalan mesai arkadaşı M. E.'yi horladığı için uyaran Kenan M. sabaha karşı uykusunda bıçaklanarak hayatını kaybetti.

 NÖBETİNİ BIRAKIP ÖLDÜRMEYE GİTTİ
Olay Yalıkavak Mahallesi Flipper Sokak’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir rezidansta güvenlik görevlisi olarak çalışan M. E. ile aynı lojmanda kalan mesai arkadaşı Kenan M. arasında horlama meselesi yüzünden tartışma başladı. İkili arasında başlayan husumet sonrası, şefleri tarafından uykusunda horladığı ifade edilen M. E. ile Kenan M.’ın vardiyaları değiştirildi. Gece vardiyasında nöbet tutan M. E., sabaha karşı nöbetini bırakıp lojmanda uyuyan ve kendisini horladığı için uyaran M.’ı uykusunda ekmek bıçağıyla 20 yerinden bıçakladı.

 ARKADAŞINI ÖLDÜRÜP İHBARDA BULUNDU
M. E., mesai arkadaşını defalarca bıçakladıktan sonra durumu emniyet güçlerine ihbar etti. İhbarın ardından olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekibi, Kenan M.’ın yaşamını yitirdiğini tespit etti.

 EŞİ İLE BOŞANMA AŞAMASINDAYMIŞ
Eşinden de boşanma aşamasında olduğu ve psikolojik sorunları bulunduğu öğrenilen M. E., gözaltına alındı. Kenan M.’ın cenazesi, yapılan incelemenin ardından otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Etiketler mesai arkadaş kan