İlk kez okula gidecekti... Öldürüldü !

İlk kez okula gidecekti... Öldürüldü !
Güncelleme:

Balıkesir'de ilk kez okula gidecek olan 7 yaşındaki Zeynep Seren Çeliksoy okul yolunda öldürüldü.

Balıkesir'de okul yolunda silahlı saldırı sonucu annesi yaralanan 7 yaşındaki Zeynep Seren Çeliksoy’un dün İstanbul Beylikdüzü’nden Edremit’e geldiği ve bugün ilk kez okula gitmek için yola çıktığı sırada öldürüldüğü öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre, İstanbul Beylikdüzü’nde bir ilk okula kayıt olan ve bu yıl birinci sınıfa başlayacak olan Zeynep Seren Çeliksoy, annesinin istanbul’da yaşadığı problemler sebebiyle Balıkesir’in Edremit ilçesine geldi. Dün sabah annesiyle birlikte Edremit Gazi İlkokulu'na gelen Zeynep, kaydını bu okula aldırdı. Bu sabah hayatında ilk kez okula gitmek için dedesinin evinden çıkan Zeynep Seren Çeliksoy, annesi Zeliha Çeliksoy ile birlikte silahlı saldırıya uğradı ve hayatını kaybetti.

Dün Zeynep’in okul kaydını alan Gazi İlkokulu Müdürü Ali Şahin, “Dün annesi ile birlikte geldiler. Yanlarında bir kadın daha vardı. İstanbul’dan geleceklerini, bir problem olduğunu söylediler. Ben de kaydını aldım. Bugün ilk defa okula gelecekti, ama nasip olmadı” dedi.

 Küçük Zeynep’in katil zanlısı M.S.M’nin sabah saatlerinde Gazi İlkokulu’na gelip çevredekilere sorular sorduğunu, daha sonra olay yerinden ayrıldığını gösteren güvenlik kamerası kayıtları da ortaya çıktı. Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü kaçan zanlının yakalanması için çalışma başlattı.

İlk kez okula gidecekti... Öldürüldü ! - Resim : 1

İHA