Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü
Erdoğan'dan İstanbul itirafı: Biz bu şehre ihanet ettik
Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü

İmanov’un Cesedini Arama Çalışmaları

Iğdır'da öldürüldükten sonra kanala atılan Asef İmanov'un cesedinin bulunması için Van Emniyet Müdürlüğü'nden gelen polis dalgıç ekibi arama çalışması...

İmanov’un Cesedini Arama Çalışmaları
A+ A-

Iğdır'da öldürüldükten sonra kanala atılan Asef İmanov'un cesedinin bulunması için Van Emniyet Müdürlüğü'nden gelen polis dalgıç ekibi arama çalışması başlattı.

Edinilen bilgiye göre, Ziyarat Aliyev tarafından öldürüldüğü ve merkeze bağlı Bayraktutan köyünden geçen tahliye kanalına atıldığı ileri sürülen Asef İmanov'un cesedi, AFAD ve jandarma ekiplerince yapılan aramalara rağmen bulunamadı. Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü'nün talebi üzerine Van Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı 7 kişilik dalgıç ekibi Iğdır'a gelerek, kanalın Aras Nehri'yle birleştiği bölgede arama çalışmalarına başladı.

Öldürülen Asef İmanov'un amca oğlu Oktay İmanov, bu acı günlerinde kendilerine destek olan ve yardımcı olan Türkiye Cumhuriyeti'ne teşekkür ettiklerini belirtti. İmanov, "Amcamın oğlu kendi taksisiyle buraya gelmişti. Bu adamların amcamın oğluyla hiçbir bağlantısı yoktu. Nasıl etmişlerse kandırıp buraya getirmişler, bu şekilde öldürmüşler. İnsan bu kadar acımasız olmaz, bu cesede de saygı göstermemiş. Teşekkür ederiz, bugün de bizim yanımızdasınız. Türk kardeşlerimizle onur duyuyoruz" dedi.

İmanov'un cesedinin bulunması için başlatılan çalışmalar sürüyor.