İstanbul Esenyurt'ta kız çocuğuna iğrenç taciz kamerada

Güncelleme:

İstanbul'un suç oranı en yüksek noktası haline gelen Esenyurt'ta bu sefer de bir zanlının 8 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği iğrenç anlar ortaya çıktı.

NOT: Bu habere ait görüntüler pek çok okuyucumuzu rahatsız edebileceğinden dolayı Haber3.com editörleri tarafından şifrelendirilmiştir. Eğer izlemek isterseniz parola alanına küçük harflerle izle yazmanız gerekmektedir.


Mide bulandıran olay, İstanbul Esenyurt'ta meydana geldi. 38 yaşındaki H.M.D., 8 yaşındaki bir kız çocuğunu bisiklete binme bahanesiyle taciz etti. Çevredekilerin olayı fark etmesi sonucu polisin gözaltına aldığı tacizci tutuklandı.

Mevlana Mahallesi'nde 12 Ağustos Pazartesi günü öğle saatlerinde, H.M.D. isimli şüpheli, bisiklet süren 8 yaşındaki E.H.K.'nın yanına geldi. Bisiklete binen şüpheli, çocuğu da ön tarafa binmesi için ikna etti. Şüphelinin bisiklet üzerinde kız çocuğunu taciz ettiğini fark edenler, müdahale etti. Şüpheliyi bisikletten kaldıran çevrekiler, polise ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri, şüpheliyi karakola götürdü.

Yaşanan taciz anları ise bir apartmanın güvenlik kamerasına yansıdı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen H.M.D., çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.