İstanbul metrosunda dehşet! Kadın yolcuya küfürler edip bıçakla saldırdı

İstanbul'da bir metro hattında elinde bıçak bulunan şahıs kadın yolcuya küfrederek bıçak çekti. Türkiye'yi ayağa kaldıran olayın ardından saldırgan kısa sürede yakalandı.

İstanbul'da bir metro hattında elinde bıçak bulunan şahıs yolculara dehşeti yaşattı. Elindeki bıçağı kadın bir yolcuya savurarak sinkaflı küfürlerle tehditte bulunan şahsın görüntüleri sosyal medyada tepki çekiyor.

İstanbul'da Kadıköy-Tavşantepe metro hattında bıçaklı bir şahsın yolcuları sinkaflı küfürlerle tehdit ettiği anlar sosyal medyada gündem oldu.

KADIN YOLCUYU AĞZA ALINMAYACAK KÜFÜRLERLE TEHDİT ETTİ
Bir vatandaş tarafından cep telefonuyla kaydedilen görüntülerde, eli bıçaklı saldırganın küfürler ettikten sonra metrodan çıktığı görülüyor. Ancak dışarı çıkmasının ardından kısa bir süre sonra geri metroya dönen şahıs, kadın bir yolcuya bıçak doğrultarak ağır küfürlerle tehdit etmeye devam ediyor.

YOLCULAR DEHŞETİ YAŞADI
Kadın yolcunun "Bıçağını bırak" sözlerine bıçağını savurarak karşılık veren "Senin suratını keserim" diyen adam, diğer yolculara da adeta dehşeti yaşattı. Görüntüler kısa zamanda sosyal medyada yayılarak büyük tepki çekti.

SALDIRGAN YAKALANDI

Türkiye'yi ayağa kaldıran olayın ardından harekete geçen polis ekipleri, saldırganı kısa sürede yakaladı. 

Edinilen bilgiye göre polis ekiplerinin çevrede yaptığı çalışmalar sonucu sosyal medyada yayınlanan görüntülerdeki saldırganın E.Y.(32) olduğu tespit edildi. Yapılan çalışma sonucu saldırgan saat 02.30 sıralarında yakalanarak gözaltına alındı. E.Y.'nin yapılan incelemesinde 20 suç kaydının olduğu anlaşıldı. E.Y.'nin emniyetteki işlemleri sürüyor.İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Kadıköy-Tavşantepe metro içerisinde bir kadın şahsı bıçakla tehdit ederek hakaretlerde bulunan şahıs yakalanmıştır" denildi. 

Etiketler istanbul metro dehşet