İstanbul'da cami hoparlöründen Isabelle şarkısını çaldılar

Güncelleme:

İstanbul'un Beykoz ilçesinde akşam saatlerinde caminin içine giren gençler, Isabelle şarkısını söylediler. Mahalleli caminin kapısına dayanıp yakaladı.

Dün akşam Beykoz Yuşa Türbesi yakınlarında gerçekleşen olayda mahallenin gençleri cami hoparlöründen şarkıcı Sefo'nun 'Isabelle' şarkısını çaldı. Camide rap şarkısı çalan gençler tepkiler üzerine ilahi okuduklarını iddia etti. Olaya tepki gösteren mahalleliler, gençleri camiden çıkardı.

'Isabelle' şarkısını yorumlamasıyla sosyal medyada gündem olan Fevzi Kaan Türker, sonunda Sefo ile tanıştı. Sefo'nun dün akşamki konserinde 'Isabelle' şarkısını sahnede söyleyen Fevzi'nin o anları gündem oldu.

 POLİSE TESLİM ETTİLER

Olay, dün akşam saatlerinde Beykoz'da Yuşa Türbesi’nin de bulunduğu camide meydana geldi. İddiaya göre, akşam saatlerinde camiye giren bir grup genç, hoparlör sistemini açarak mahalleliye seslendi. Sesleri duyan vatandaşlar, camiye geldiklerinde ellerinde mikrofonla yakaladıkları gençlere tepki gösterdi. Vatandaşlar, ilahi okuduklarını iddia eden gençleri polis ekiplerine teslim etti.

 O anlar bir kişinin cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Görüntülerde, bir grup vatandaşın camiye gelerek gençlere tepki gösterdiği görülüyor.