İstanbul'da güpegündüz kan donduran cinayet

İstanbul'da güpegündüz kan donduran cinayet
Güncelleme:

Ümraniye’de işe gitmek için evden çıkan bir kişi sokakta yürüdüğü esnada bıçaklı saldırıya uğradı. Karşı yönden gelen kimliği belirsiz bir kişi tarafından kalbinden bıçaklanan genç hayatını kaybetti.

Olay, geçtiğimiz Cumartesi günü Ümraniye Atatürk Mahallesi Halit Bey Sokak üzerinde saat 07.40 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Kapalı çarşıdaki bir kuyumcuda çalışan 21 yaşındaki B.K. işe gitmek üzere Ümraniye'de Atatürk Mahallesi'nde bulunan evinden çıktı.

B.K., sokakta yürüdüğü esnada karşı yönden gelen kimliği belirsiz bir kişi tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Saldırıya uğrayan B.K. kalbinden bıçaklanırken şüpheli şahıs ise kaçarak uzaklaştı. Yaralanan genç daha sonrasında annesini arayarak yardım istedi.

Çevredeki vatandaşların olayı ihbar etmesi üzerine B.K., olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. B.K., yapılan tüm müdahalelere rağmen hastanede hayatını kaybetti. Polis ekipleri şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.