İstanbul'da komşu dehşeti! 2. kattan atlayıp bıçakla saldırdı

İstanbul'da komşu dehşeti! 2. kattan atlayıp bıçakla saldırdı
Güncelleme:

İstanbul Ataşehir'de Mustafa K. (35) kendisine zarar verdikten sonra ikinci kattaki daireden binanın bahçesine atladı. Komşusuna saldırıp köpeğini de bıçaklayan saldırgan gözaltına alındı.

Olay saat 09.30 sıralarında İnönü Mahallesi Yeşil Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre 6 katlı binanın ikinci katında oturan evli ve 1 çocuk babası Mustafa K. evinde kendisine bıçakla zarar vermeye başladı. K., bir süre sonra oturduğu dairenin penceresinden giriş katta oturan Mert S.'nin dairesinin bahçesine atladı. Bacağından ve yüzünden yaralanan Mustafa K. elindeki bıçakla bahçede bulunan köpeklerden birini bıçakladı. Yaralı köpek bahçeden çıkarak kaçtı. Mert S. saldırgana müdahale etmek isteyince K. bu kez ona yöneldi. Çevredekiler durumu polise bildirdi. S. ve çevredekilerin müdahale ettiği şüpheli olay yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı.

DAİRE KAPISI KIRILARAK EŞİVE ÇOCUĞU ARANDI

Polis ekipleri, eşi ve çocuğu olduğu bilinen Mustafa K. oturduğu dairenin kapısının kilitli olması üzerine içeri girmek için itfaiye ekibi çağırdı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri ile daire giren polis ekipleri, şüphelinin eşi ve çocuğunun evde olmadığını tespit etti.

Olayda köpeği yaralanan, eşi ve çocukları ile büyük korku yaşayan Mert S., "Doğru düzgün tanımam kendisini. Daha önce de eşine ve çocuğuna darbettiğinden polise şikayet ettik. Üst katta atlayarak köpeklerime ve bana saldırdı" diye konuştu.

Eşi Esin S. ise, "Bir ses duyduk bahçede. Yukarıdan atlamış. Elinde bıçak olan bir adam var. İtfaiye ve polis kapıyı kırarak daireye girdi. Eşi ve çocuğu evde değilmiş. Çok korktum, inşallah bir daha gelmez" dedi

DHA