İstanbul'da korkutan yangın

İstanbul'da korkutan yangın
Güncelleme:

Ümraniye'de bir katı atık toplama merkezinde henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Sık sık elektrik kablolarında patlamaların da yaşandığı yangın saatlerce süren müdahaleler sonrasında kontrol altına alınabildi.

Yürekleri ağza getiren yangın gece yarısı 00.00’de meydana geldi. Ümraniye, Azade Sokak’ta bulunan katı atık toplama merkezinde henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Çalışanların müdahalesinin yetersiz kalması üzerine itfaiye ekiplerine ihbar edildi.

Ümraniye İtfaiye istasyonunun tam takım olarak geldiği yangında yetersiz kalması üzerine çevredeki tüm itfaiye istasyonları alevleri kontrol altına almak için seferber oldu. Yükselen dumanlar ise İstanbul’un çeşitli noktalarından görüldü.

POLİS EKİPLERİ ÇALIŞANLARI YANGIN NOKTASINDAN UZAKLAŞTIRDI

Gözü yaşlı bir şekilde ekmek teknelerinin yanışını izleyen çalışanlar, yangına müdahale etmekte ısrarcı olunca polis ekipleri uzaklaştırdı. Çevre güvenliğini alan ekipler, itfaiyenin çalışmasını kolaylaştırırken onlarca itfaiye eri alevleri kontrol altına almak için seferber oldu.

Yangın adresine çağrılan elektrik ekiplerinin bölgedeki elektriği kesmesiyle söndürme çalışmalarına başlayan itfaiye, bir saatlik çalışma sonucunda büyük bir alana yayılan alevleri kontrol altına almayı başardı. Bölgeye çok sayıda sağlık ekibi sevk edilirken çıkan yangında herhangi bir yaralanma ya da can kaybı yaşanmadı. Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

Etiketler yangın ümraniye