İzmit'te kahreden haber! Beyzanur'un otopsi raporu çıktı: Boğularak öldürülmüş

İzmit'te kahreden haber! Beyzanur'un otopsi raporu çıktı: Boğularak öldürülmüş

İzmit'te, evinin yatak odasında ölü bulunan Beyzanur F.'nin (22) intihar ettiğini iddia eden, 3 aylık eşi tutuklu sanık Ömer F.'nin (26) yargılanmasına devam edildi.

Olay, 21 Mart 2021'de Alikahya Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana geldi. 3 ay önce evlendiği eşi Beyzanur F.'ı yatak odasında hareketsiz bulduğunu öne süren Ömer F., 112 Acil Çağrı Merkezi'ni aradı. Eve gelen sağlık ekipleri, F.'ın ölümünü şüpheli bulunca polis ekiplerince Ömer F., gözaltına alındı. Eşinin intihar ettiğini öne süren ve emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen F., çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

''BEYZA NE OLUR KAPIYI AÇ, SESLERİNİ DUYDUM''
Ömer F.'ın Kocaeli 7'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmasına bugün devam edildi. Duruşma salonunda sanık F., Beyzanur F.'ın ailesi ve avukatlar hazır bulundu. Duruşmada tanık sıfatıyla ifade veren çiftin komşusu G.T., "Evime geldiğimde kavga sesleri geliyordu. Bir süre sonra sesler kesildi. Saat 00.00 sıralarında 'Beyza ne olur kapıyı aç' gibi sesler duydum. Kendilerini tanımıyorum. 'Lütfen kapıyı aç. Ne olursun kapıyı aç' gibi şeyler söylüyordu. Bir süre sonra da polis geldi. Bilgim bundan ibarettir" dedi.

Son dakika: 'İçindeki cinleri çıkaracağız' diyerek Özge Nur T.'i öldürdüler! Gerçekler gün yüzüne çıktı, cinci hoca...

PSİKİYATRİSTİ İFADE VERMEK İSTEMEDİ
Beyzanur F.'ın özel hastanede çalışan psikiyatristi D.D. de duruşmaya tanık olarak katıldı ancak ifade vermek istemedi. Daha sonra mahkemeye gelen otopsi raporu okundu. Raporla Beyzanur F.'ın boğulduğu kesinleşirken, intihar edip etmediği konusunda detaya yer verilmediği görüldü. Mahkeme heyeti, boğulma nedeninin intihar ya da cinayet olup olmadığının anlaşılması için yeni adli tıp raporu istedi. Sanık Ömer F.'ın tutukluluk halinin devamına karar verilirken, rapor sonucu için duruşma, 16 Mart'a erteledi.

Etiketler izmit haber beyzanur