Kan donduran olay! Öldürdüğü sevgilisini rehin aldı

Kan donduran olay! Öldürdüğü sevgilisini rehin aldı

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde birlikte yaşadığı ve ayrılmak için eşyalarına almaya gelen sevgilisini öldüren şahıs, kendini eve kilitledi.

Olay, akşam saat 19.30 sıralarında Gölcük Şehitler Mahallesi Yunus Emre Caddesi üzerindeki toplu konutlarda meydana geldi.

4 YILDIR BİRLİKTE YAŞADIKLARI ÖĞRENİLDİ
Edinilen bilgiye göre, evli ve eşinden ayrılmak üzere olan Halim E., kendisi gibi evli ve ayrılmak üzere olan Hacer Ç. ile birlikte yaşamaya başladı. 4 yıldır birlikte olan ikiliden Hacer Ç., yaşadıkları anlaşmazlık üzerine Halim E.’den ayrılmak istedi.

ÖNCE SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRDÜ ARDINDAN YAKINLARINA ATEŞ AÇTI
Sakarya’dan ablası ve yakınlarını alarak Gölcük’teki eve eşyalarını almaya gelen Hacer Ç., son eşyalarının yüklenmesi sırasında Halim E. ile kısa bir süre yalnız kaldı. Bu sırada çıkan tartışmada Halim E., 4-5 el ateş ederek Hacer Ç.’yi öldürdükten sonra eşya taşıyan yakınlarına ateş açtı.

SEVGİLİSİNİN CESEDİNİ REHİN ALDI
Eşya taşıyan Hacer Ç.’nin ablası ve yakınları hızla binadan kaçarak kendilerini dışarı attı. Halim T. ise Hacer Ç’nin cesedi ile kendisini eve kilitledi.

Olayı görenlerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, Halil E.’yi teslim olması için ikna etmeye çalışıyor. 

Etiketler ceset rehin sevgili