Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !
Aydın'daki vahşette şok gerçek ortaya çıktı

Kendini yönetmen diye tanıtıp...

"Çakallarla Dans" serisinin yönetmeni Murat Şeker olarak tanıtan dolandırıclar bakın neler yapıyor.

Kendini yönetmen diye tanıtıp...
A+ A-

'Çakallarla Dans' serisinin yönetmeni Murat Şeker'in adını kullanarak, sokakta yürüyen genç kadınların yanına giden ve samimiyet kurmaya çalışan bir kişinin olduğu ortaya çıktı.
 
Habertürk Gazetesi'nden İpek Durkal'ın konuya ilişkin yazısı şöyle:

"Bir değil, üç beş kişiden duydum. Nişantaşı, Ortaköy civarında gezen ünlü yönetmen Murat Şeker, genç kadınlara yanaşıp 'Enerjinizi çok beğendim, normalde asla böyle şeyler yapmam ama sizi filmimde mutlaka oynatmak istiyorum' diyor ve birkaç dakika içinde kadınlarla samimiyet kuruyormuş. 
 
Kadınlar dediğim de, öyle şöhret peşinde koşan tipler değil, basbayağı eğitimli, akıllı, işi gücü olan insanlar.
 
"PARALİZE EDİYOR"
 
Uzun uzun kendini anlatıyor, sonra kimine hesabını ödetiyor, kiminin cüzdanını, kiminin de cep telefonunu alıp ortadan kayboluyormuş Murat Şeker. 
 
"Nasıl inanabildiniz bu kişinin Murat Şeker olduğuna, aklınız alıyor mu Murat Şeker’in sokakta sizi çevirip de zorla tanışacağına?" diye sordum, hikâyenin son kurbanı Deniz’e.    
 
"Adam o kadar paralize ediyor ki, cep telefonumdan internete girip gerçekten Murat Şeker mi değil mi diye bile bakamadım. Telefon dolandırıcıları da aynı bu taktiği uyguluyor işte. İnsan kendine gelene kadar iş işten geçmiş oluyor" dedi. Ve çok daha önemli bir detayı ekledi: "Bulunduğumuz kafenin garsonları tarafından o kadar itibar görüyordu ki, şüphelenmek aklımıza bile gelmedi..."
 
Murat Şeker’i aradım hemen. ‘Çakallarla Dans 4’ü 25 Kasım’da vizyona sokabilmek için harıl harıl çalışıyordu. "Senin adınla kadınları dolandıran, hayat hikâyeni baştan sona ezberlemiş biri var, haberin var mı?" diye sordum.
 
"HİÇBİR ŞEY YAPAMIYORUM"
 
Murat Şeker şunları söyledi:
 
"Maalesef var ve hiçbir şey yapamıyorum. Savcıya gittim, sonuç alamadım. Ben çok medyada olmadığım için ismimi biliyor insanlar ama yüzümü tam tanımıyor. Bu, dolandırıcının işine geliyor. Hemen her hafta sosyal medya hesabıma biri, benzer bir dolandırılma öyküsü yazıyor."
 
Ve ekledi: "Kadınlar da biraz uyanık olsun. Benim kafelerde gezecek, sokaktan adam toplayacak durumum olabilir mi Allah aşkına?"