Olay yaratacak Meral Akşener anketi !
Özdağ'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye çok sert eleştiri
Okulda Suriyeli gerginliği !

Kırmızı ışıkta geçen TIR, aracı böyle biçti

İstanbul’da kırmızı ışıkta geçen TIR sürücüsü dehşet saçtı. Kırmızı ışıkta geçerek aracı biçen ve araç sürücüsünün ağır yaralanmasına neden olan kaza güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kırmızı ışıkta geçen TIR, aracı böyle biçti
A+ A-

İstanbul'da kırmızı ışıkta geçen Tır sürücüsü dehşet saçtı. Kırmızı ışıkta geçerek aracı biçen ve araç sürücüsünün ağır yaralanmasına neden olan kaza güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Tuzla Orhanlı'da geçtiğimiz ay meydana gelen kazada, Afer D. yönetimindeki plakalı Tır, kırmızı ışıkta durmayarak yoluna devam etti. Tır, bu sırada yeşil ışıkta geçen araca hızla çarptı. Aracı adeta biçen Tır, yoluna devam ederek bir süre daha ilerledi. Dehşet saçan Tır, organize sanayi sitesinin duvarına çarparak durabilirken,

Tırın çarptığı aracın sürücüsü ağır yaralanarak ambulansla hastaneye kaldırıldı. Tır sürücüsü ise gözaltına alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı.

Öte yandan, kaza anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde Tır kırmızı ışığa rağmen durmayarak araca hızla çarpıyor.

Tır yoluna devam ederken, araç metrelerce ileri fırlıyor.

İHA