Korku dolu anlar kamerada! Canını son anda kurtardı

Güncelleme:

Isparta'da yoğun kar yağışı ve donduran soğuklar sonrasında oluşan buz sarkıtları az kalsın bir felaketle sonuçlanıyordu. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

Isparta'da, iş yerinin açık kapısı önünde içerdekilerle sohbet eden kişi, buz sarkıtının çatıdan başına düşmesinden bir adımla kurtuldu. Ölümden dönen kişinin yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kamerasına anbean yansıdı. 

Binaların çatılarında biriken karın eriyip, donmasıyla meydana gelen buz sarkıtları, tehlike oluşturuyor. Isparta'nın Pirimehmet Mahallesi'nde 5 katlı binanın çatısında oluşan buz sarkıtı da kaldırıma düştü.

 Binanın zemin katındaki iş yerinin önüne isabet eden buz sarkıtı, kısa süreli paniğe neden oldu. Bu sırada dükkandan çıkmak için kapıya yönelirken, son anda içeridekilerle sohbete devam eden kişi ise bir adımla kurtuldu.

 Bu anlar güvenlik kamerasına yansırken, kapının önünde çalışanlarla konuşmaya devam etmesiyle dışarı çıkmayan kişinin, bir adım önüne düşen sarkıtla paniğe kapılıp, iş yerine yeniden girdiği görüldü.