Medeni Kanun'u hedef alan Ali Edizer'den yeni açıklama

Medeni Kanun'u hedef alan Ali Edizer'den yeni açıklama
Güncelleme:

Medeni Kanun'u hedef alan sosyal medya paylaşımları ile büyük tepki çeken eski GATA Başhekim Yardımcısı Ali Edizer, "İki yıldır emekli olayım, diyordum, şimdi vazgeçtim. Hukuk dairesinde sonuna kadar mücadele edeceğim" dedi.

Geçen haftalarda yaptığı açıklama ile medeni kanunu hedef alan ve erkeklere ikinci eş çağrısında bulunan Ali Edizer, tepkilerin hedefinde yer aldı.

İlk olarak GATA'daki başhekim yardımcılığı görevinden alınan Edizer, daha sonra Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın talimatıyla tabiplik görevinden de uzaklaştırılmıştı.

 “EMEKLİ OLAYIM DİYORDUM ŞİMDİ VAZGEÇTİM”

Edizer yaptığı açıklamada, “Susmamı, bir kenara çekilmemi tavsiye eden iyi niyetli kardeşlerime teşekkür ederim. Amma: İki yıldır emekli olayım, diyordum, şimdi vazgeçtim. Hukuk dairesinde sonuna kadar mücadele edeceğim. Her şey sadece Allah'ın (cc) dilemesiyle olur…” ifadelerine yer verdi.

“AÇIKTA OLMASI GEREKEN HER ŞEYİMİZ AÇIKTAYDI”

Bu açıklamanın ardından yeni bir paylaşım daha yapan Edizer, “Açığa alınmak derken?' Bizim açıkta olması gereken her şeyimiz açıktaydı zaten. Kapalı olması gereken de bizimle mezara gider; yaverliğimizin sırları gibi” dedi.