Galatasaray - Fenerbahçe: 0-0
İstifası istenen başkanlar hakkında AK Parti'den açıklama
Erdoğan: ''Bir gece ansızın vurabiliriz...''

Özel halk otobüsünde mastürbasyona 10 ay hapis

Özel halk otobüsünde kadın yolculara bakarak mastürbasyon yaptığı iddia edilen 23 yaşındaki zanlıya 10 ay hapis cezası.

Özel halk otobüsünde mastürbasyona 10 ay hapis
A+ A-

Kayseri'de otobüste kadın yolculara bakarak mastürbasyon yaptığı iddia edilen ve "cinsel taciz, hayasızca hareketlerde bulunma" suçundan yargılanan 23 yaşındaki sanığa 10 ay hapis cezası verildi.

Kayseri 12. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davada tutuksuz sanık S.B. ile şikayetçi G.K. hazır bulundu. Diğer şikayetçi kadın Y.D. ise duruşmaya katılmadı. Duruşma öncesi şikayetçi G.K., adliye koridorunda gördüğü sanığa tepki gösterdi.

Şikayetçi G.K. mahkemede ifadesinde Ocak ayında meydana gelen olayda alışveriş yaptıktan sonra Cumhuriyet Meydanı'nda Erkilet istikametine giden özel halk otobüsüne bindiğini belirterek, "Otobüsün yoğun olduğu saatlerde bindik. Şahsın üzerinde mont vardı ve kabarıktı. Bir şeylerle uğraştığını fark ettim. Ben ilk önce canlı bomba olduğunu zannettim. Daha sonra cinsel organını gördüm, yerde de beyaz pisliğini görünce "Ahlaksız, terbiyesiz" diye bağırdım. Orada bir polis memuru ile başka bir kadın da olaya şahit oldu. En ağır şekilde cezalandırılsın, şikayetçiyim" diye konuştu.

23 yaşındaki sanık S.K. ise olay günü alkollü olduğunu ve idrarı geldiği için idrarını yaptığını hatırladığını söyledi.

12. Asliye Ceza Mahkeme Hakimi, tutuksuz sanığa "cinsel taciz, hayasızca hareketlerde bulunma" suçundan 10 ay hapis cezası verdi.