Öğretmen evine giderken infaz edildi !
Avusturya'ya misilleme ! Böyle arandılar
3 belediye başkanı hakkında bomba iddia !

Pompalı Tüfekli Saldırganlar Tutuklandı

SAMSUN'da pompalı tüfekle ateş ederek 4 kişiyi yaraladıkları iddiasıyla polis tarafından yakalanan 21 yaşındaki Beytullah Aydın ile 17 yaşındaki B.A....

Pompalı Tüfekli Saldırganlar Tutuklandı
A+ A-

SAMSUN'da pompalı tüfekle ateş ederek 4 kişiyi yaraladıkları iddiasıyla polis tarafından yakalanan 21 yaşındaki Beytullah Aydın ile 17 yaşındaki B.A. çıkartıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Olay 8 gün önce önce İlkadım İlçesi Çay Mahallesi Irmak Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre yüzlerinde bere olan Beytullah Aydın ve B.A., yol kenarında oturan ve aralarında önceden husumet bulunan Selçuk Dinç (44), Gıyasettin Aktaş (47), Samet Bulgan (28) ve Gökhan Ordu'ye (30) pompalı tüfeklerle ateş ederek kaçtı. Açılan ateş sonucu yaralanan 4 şahıs Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Ondokuzmayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına aldı. Tedavileri tamalanan yaralılar taburcu edildi.

Polis kaçan iki şüpheliyi dün olayda kullandıkları 2 pompalı tüfekle yakaladı. Yaşı küçük olan B.A. Çocuk Şube müdürlüğü'ne teslim edildi. Polisteki işlemleri tamamlanarak bugün adliyeye sevk edilen Beytullah Aydın ve B.A. tutuklandı.

FOTOĞRAFLI