Öğretmen evine giderken infaz edildi !
Avusturya'ya misilleme ! Böyle arandılar
3 belediye başkanı hakkında bomba iddia !

Radyocu Cinayetinde 3 Kişinin İfadesi Alındı

SARIYER'de 1,5 yıl önce öldürülen radyocu Ferdi Özmen cinayetinde azmettirici olduğu iddiasıyla Ü.E. adlı kadının aralarında bulunduğu 3 kişinin ifadesi...

Radyocu Cinayetinde 3 Kişinin İfadesi Alındı
A+ A-

SARIYER'de 1,5 yıl önce öldürülen radyocu Ferdi Özmen cinayetinde azmettirici olduğu iddiasıyla Ü.E. adlı kadının aralarında bulunduğu 3 kişinin ifadesi alındı. Cinayetle bir ilgisinin olmadığını söyleyen Ü.E.'nin Ferdi Özmen'e 180 bin lira borç verdiğini ancak geri alamadığını söylediği öğrenildi. Yetkililer cinayetin bu nedenle meydana gelmiş olabileceğini belirterek soruşturmanın çok yönlü sürdüğünü söyledi. Adliyeye çıkarılan şüpheliler adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

İKİ ŞÜPHELİ GÜRCİSTAN'DA CEZAEVİNDE

Sarıyer'de 24 Ekim 2014 tarihinde meydana gelen olayda radyocu Ferdi Özmen silahlı saldırıya uğramıştı. Sosyal medyada Atatürk'çü kimliği ile tanınan Ferdi Özmen'in öldürülmesiyle ilgileri bulunduğu öğrenilen şüpheliler Yaşar Y. ve Sami F.'nin Gürcistan'da gözaltına alındığı belirlenmiş, Türkiye'ye iade edilmesi için çalışma başlatılmıştı.

BİRİ KADIN 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından olayla ilgili sürdürülen soruşturmada olayın borç yüzünden meydana gelmiş olabileceği belirtildi. Cinayetten bir süre önce Ferdi Özmen'e 180 bin lira borç para veren ve geri alamayan Ü.E. adlı kadının polis tarafından azmettirici olabileceği ihtimaline karşılık ifadesinin alındığı, kadının borç verme olayını doğrularken, cinayetle bir ilgisinin bulunmadığını söylediği belirtildi. Ü.E. ile birlikte olaya karıştığı düşünülen 2 kişinin daha ifadesi alındı. Şüphelilerin ifadelerinin alınmasının ardından sevk edildikleri mahkemede adli kontrol şartıyla salıverildikleri belirtildi.