Galatasaray - Fenerbahçe: 0-0
İstifası istenen başkanlar hakkında AK Parti'den açıklama
Erdoğan: ''Bir gece ansızın vurabiliriz...''

Tarlanın Paylaşımında Kan Aktı: 2 Yaralı

SAKARYA'nın Pamukova İlçesi'nde 57 yaşındaki Kadir Can aralarında tarlanın paylaşımı nedeniyle sorun olan akrabası 53 yaşındaki Ahmet Güner'i köy...

Tarlanın Paylaşımında Kan Aktı: 2 Yaralı
A+ A-

SAKARYA'nın Pamukova İlçesi'nde 57 yaşındaki Kadir Can aralarında tarlanın paylaşımı nedeniyle sorun olan akrabası 53 yaşındaki Ahmet Güner'i köy kahvesinde tüfekle ateş ederek yaraladı. Ahmet Güner'in yanında bulunan komşusu 55 yaşındaki Yusuf Baran da vücuduna saçmaların isabet etmesi sonucu hafif yaralandı.

Olay, bu sabah, Şeyhvarmaz Mahallesi'ndeki bir kahvede meydana geldi. Kadir Can av tüfeğini alarak kahveye geldi. Kadir Can aralarında miras kalan tarlanın paylaşımı konusunda husumet bulunan akrabası Ahmet Güner'in yanına yaklaşarak, iddiaya göre, "Sen benim malımın üstüne nasıl oturursun" diyerek av tüfeği ilk önce yere ateş etti. Ahmet Güner, kendisini korumak için masanın altına girdi. Kadir Can, Ahmet Güner'e bir el daha ateş ederek uzaklaştı. Ahmet Güner ağır yaralanırken, komşusu Yusuf Baran saçmaların isabet etmesi sonucu hafif yaralandı. 112 Acil ekiplerinin ilk müdahale ardından yaralılar Pamukova İlçe Hastanesi'ne kaldırıldı. Ahmet Güner ilk tedavisinin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaçan Kadir Can, jandarmanın kendisine telefonla ulaşarak ikna etmesi sonucu olayda kullandığı av tüfeği ile teslim oldu. Kadir Can aralarındaki tarla meselesi nedeniyle Ahmet Güner'i vurduğunu itiraf etti. Jandarma soruşturma başlattı.

FOTOĞRAFLI