Sahte çipli kimlik kartı şoku !
2018 bütçesinde harçlara ekstra zam geliyor !
Erdoğan'dan 3 belediye başkanına: Sonucu ağır olur

Tecavüz ettiğini duyunca kafasını kesti !

ABD'de bir adam, kız arkadaşının tecavüze uğradığını duyunca tecavüz eden kişinin kafasını kesti.

Tecavüz ettiğini duyunca kafasını kesti !
A+ A-

ABD'de bir adam, kız arkadaşına tecavüz ettiği öne sürülen gencin kafasını palayla kesti. Zanlı, başsız gövdeyi sürükleyerek ağaçların arasına saklarken, kesik başı da ormanlık bölgeye savurdu

ABD'nin Minnesota eyaletine bağlı Ball Club kasabasında, Joseph Christen Thoresen adlı adam (35), kız arkadaşına tecavüz ettiği öne sürülen 20 yaşındaki David Haiman'ı önce beyzbol sopasıyla dövdü, sonra bıçakladı, en sonunda da palayla kafasını gövdesinden ayırarak öldürdü.

kiz-arkadasina-tecavuz-eden-gencin-kafasini-ucurdu-2257431.jpeg

ÖNCE DAYAK ATTILAR, SONRA BİRLİKTE UYUŞTURUCU İÇTİLER!

Fox News'in haberine göre, içinde bazı tuhaflıklar da barındıran olay şöyle gelişti: İsmi açıklanmayan kadın, sevgilisi Thoresen'le birlikte yaşadığı eve David Haiman'ın ziyarete geleceğini öğrenince öfkeden çıldırdı ve erkek arkadaşına "Haiman bana tecavüz etmişti" dedi. Haiman eve geldiğinde ikisi birlikte adamı bağlayıp tekme tokat dövdüler; hatta kadının attığı yumruklarla Haiman'ın burnu kırıldı.

'BENİM KADINIMA TECAVÜZ ETMEYECEKTİN' DEYİP...

Gariplikler bundan sonra başladı... Hep birlikte uyuşturucu içmeye gittiler. Thoresen ve kız arkadaşı, az önce öldüresiye dövdükleri Haiman ile birlikte arabaya binip, uyuşturucu içmek üzere ormanlık Deer River bölgesine doğru yola koyuldular. Seyir esnasında araçta bir sorun çıktı. Thoresen, Haiman'a "İnip bir bak" dedi. Haiman indikten sonra vahşi cinayet başladı. Thoresen önce genç adama beyzbol sopasıyla defalarca vurdu, sonra bıçakladı, ardından da Haiman'ın belinden çekip aldığı palayla kafasını gövdesinden ayırdı. Christen Thoresen daha sonra Haiman'ın gövdesini sürükleyerek ağaçların arasına bıraktı, kafasını da ormanın içine doğru savurdu. Cinayet, Haiman'ın 5 gün boyunca işe gitmemesi üzerine ortaya çıktı. Yapılan araştırmalarda Thoresen'e ulaşıldı. Thoresen'in kız arkadaşının, ceset ve kesik başın bulunmasında polise yardımcı olduğu belirtildi. Thoresen tutuklu yargılanırken, sevgilisi de cinayete yardımcı olmakla suçlanıyor.