Türkiye'yi yasa boğan cinayette Zeynep’in WhatsApp mesajları ortaya çıktı

Muğla'da geçen gün yaşanan ve tüm Türkiye'yi sarsan cinayetin ardından Zeynep Şenpınar'ın cinayetten önceki WhatsApp konuşmaları ortaya çıktı. Şenpınar, bir arkadaşıyla olan mesajlaşmalarında katili kastederek "Ahmet'le net bir şekilde bitti. Birbirimizle hiç alakamız yok" ifadelerini kullanmış.

Türkiye'yi yasa boğan cinayette Zeynep’in WhatsApp mesajları ortaya çıktı
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Olay, dün sabah Menteşe’nin Kötekli Mahallesi’nde meydana geldi. Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü’nden geçen yıl mezun olan Zeynep Şenpınar (25) ile milli boksör erkek arkadaşı Selim K. (26) arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü.

Selim K., kavga sırasında mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla Şenpınar’ı göğsünden bıçaklayarak öldürdü, ardından da 112’yi arayarak ihbarda bulundu. Kendine de bıçakla zarar veren Selim K. hastaneye kaldırıldı.

”AHMET İLE NET BİR ŞEKİLDE BİTTİ”

Zeynep Şenpınar’ın (25) bir arkadaşına WhatsApp’tan “Ahmet’le net bir şekilde bitti. 1 aydır hiçbir şekilde birbirimizle alakamız yok. Ben sadece aşırı alışkanlığın verdiği üzüntüyü yaşıyorum. Şarttı belki de” mesajı attığı ortaya çıktı.

Selim K.’nun ayrılığı kabullenmediği için öldürdüğü şüphesi üzerine duruluyor.

Öte yandan Şenpınar’ın türkü söylerken çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Şenpınar’ın söylediği türkü, izleyenlerin yüreğini burktu.

CİNAYETİN ARDINDAN TWEET ATMIŞ

Selim K.’nun ise cinayetin hemen ardından kendisine ait sosyal medya hesabından “İki cana kıydınız, gözünüz aydın” paylaşımı yaptığı da ortaya çıktı.

DHA

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News