Üniversiteli gencin korkunç ölümü! Cansız bedeni bulundu

Üniversiteli gencin korkunç ölümü! Cansız bedeni bulundu
Güncelleme:

İstanbul'da 23 yaşındaki Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi 4. Levent’te yarı zamanlı çalıştığı işyerinde barfiks demirine asılı halde bulundu.

Boğaziçi Üniversitesi son sınıf öğrencisi Ö.P. (23), önceki gün akşam saatlerinde yarı zamanlı çalıştığı kaya tırmanışı salonuna geldi.

Burada mesaisini tamamladıktan sonra işyeri çalışanı Barış G., Ö.P.’a işyerini kapatacağını ve çıkmaları gerektiğini söyledi. Bunun üzerine Ö.P., işyerinde biraz daha kalacağını ifade ederek Barış G.’ye çıkabileceğini belirtti.

 YAŞAMINI YİTİRDİ
İşyerinden ayrılan Barış G., sabah saatlerinde geri geldiğinde Ö.P.’ı barfiks demirine asılmış halde buldu. Çalışanın ihbarda bulunması üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, gencin bedeni üzerinde yaptığı incelemeler sonucunda hayatını kaybettiğini belirledi.

YAKINLARI YASA BOĞULDU
Olayın ardından çalışma başlatan Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, işyeri çalışanı Barış G.’nin ifadesine başvurarak işyerinin güvenlik kamera görüntülerini incelemeye aldı.

Yapılan inceleme sonucunda polis, gencin intihar ettiği şüphesi üzerine durduğu öğrenildi. Cumhuriyet savcısı ve olay yeri inceleme ekiplerinin çalışması sonrasında gencin cenazesi, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Gencin ölümünü haber alan yakınları ise yasa boğuldu.

DAĞCILIK VE TIRMANMA SPORU YAPIYORDU
Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi olan ve üniversitenin Dağcılık Kulübü’nde olduğu öğrenilen Ö.P.’ın dağcılık ve tırmanma sporu yaptığı öğrenildi. Gençten geriye ise kayalıklarda tırmanış yaptığı görüntüleri kaldı.