Ünlü iş adamının 14 yaşındaki oğlu intihar etmişti! Kahreden detay...

Sarıyer'den iş adamı Ali Armağan'ın 14 yaşındaki oğlunun intihar etmeden önce babasını arayarak ''Babacığım seni çok seviyorum'' dediği ortaya çıktı.

Ünlü iş adamının 14 yaşındaki oğlu intihar etmişti! Kahreden detay...
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Sarıyer, Bahçeköy, Doğanbey Caddesi üzerindeki işadamı Ali Armağan’a ait lüks villadan önceki gün öğle saatlerinde silah sesi gelmesi üzerine komşuları polisi aramıştı. Eve gelen polis ve sağlık ekipleri Ali Armağan’ın 14 yaşındaki oğlu A.M.A’nın başına ateş ederek hayatına son verdiği belirlendi. Yanında dedesine ait tabanca bulunan A.M.A, yapılan incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. 

Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre, anne ve babası boşanmış olan A.M.A, yaklaşık 20 gündür babasının yanında kalıyordu. Psikolojik sorunlar yaşadığı belirtilen A.M.A’nın intihar etmeden önce babasını telefonla arayarak, bir süre sohbet ettiği ve telefonu kapatmadan önce, “Babacığım seni çok seviyorum.” diyerek telefonu kapattığı ve bu görüşmeden kısa süre sonra intihar ettiği belirlendi.

A.M.A’nın Adli Tıp Kurumu’ndaki incelemenin ardından düzenlenecek cenaze töreninin ardından toprağa verileceği belirtildi.

Ünlü iş adamının 14 yaşındaki oğlu intihar ettiÜnlü iş adamının 14 yaşındaki oğlu intihar etti

Hürriyet

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News