Yüzünü asitle yakan eski sevgilisiyle evlendi, babası isyan etti

Yüzünü asitle yakan eski sevgilisiyle evlendi, babası isyan etti
Güncelleme:

Hatay’ın İskenderun ilçesinde 21 yaşındaki Berfin Ö., 2 yıl önce asitli saldırı sonucu yüzünden yaralanmasına neden olan eski sevgilisiyle evlendi.

Hatay’ın İskenderun ilçesine bağlı Buluttepe Mahallesi 390 Sokak'ta 15 Ocak 2019'da dershaneden çıkıp evine giden Berfin Ö., bir süre önce ayrıldığı erkek arkadaşı Casim Ozan Ç.’in asitli saldırısına uğradı. Yüzünde yanık oluşan Ö., yanık ünitesindeki tedavisinin ardından taburcu oldu. Ancak genç kızın yüzünde ağır yanık izleri kaldı. Sağ gözü görme yetisini kaybeden Ö.'in göz kapakları ve dudağına estetik operasyon yapıldı.

TUTUKLANMIŞTI, ŞİKAYETİNİ GERİ ÇEKTİ
Saldırının ardından yakalanıp, tutuklanan Ç., ‘kasten yaralama’ suçundan 13 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. 2020 yılı Nisan ayında, davanın görüldüğü 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’ne dilekçe vererek Casim Ozan Ç. hakkındaki şikayetini geri alan Ö., daha sonra verdiği karardan pişman olduğunu ifade ederek, o dönem büyük bir travma içerisinde olduğunu kaydetti.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI
Casim Ozan Ç. son duruşmada tahliye edildi. Berfin Ö. ile barışan Casim Ozan Ç. evlenmeye karar verdi. Berfin Ö., geçtiğimiz günlerde yüzünü tanınmaz hale getiren erkek arkadaşı Casim Ozan Ç. ile evlendi. Berfin Ö.’in evliliği sosyal medyada paylaşıldı.

"ONU ÖLDÜRMEK İSTEYEN ADAMLA NASIL EVLENİR?"
Sabah'tan Gül Kireklo'nun haberine göre kızının yaptığı evlilikle ilgili konuşan Berfin'in babası Yaşar Ö., "Bunu nasıl yapar? Onu öldürmek isteyen adamla nasıl evlenir? Ben babası olarak sosyal medyadan öğrendim nikâhı. Günlerce hastanede yattı. Aylarca ağladım, gözyaşı döktüm. Onaylamıyorum. Nasıl yapar bunu" dedi.

Sabah

Etiketler genç kız asit yüz