Galatasaray - Fenerbahçe: 0-0
İstifası istenen başkanlar hakkında AK Parti'den açıklama
Erdoğan: ''Bir gece ansızın vurabiliriz...''

Ak Partili Çiçek’ten Kılıçdaroğlu’na Kınama

AK Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Necmi Çiçek, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözleri...

Ak Partili Çiçek’ten Kılıçdaroğlu’na Kınama
A+ A-

AK Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Necmi Çiçek, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu kınadı.

AK Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı Necmi Çiçek kınama mesajında şu ifadelere yer verdi:

"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun partisinin grup toplantısında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Dr. Sema Ramazanoğlu hakkında kullandığı hadsiz, haksız ve çirkin sözlerini şiddetle kınıyorum. Ahlak ve insaftan yoksun ifadeler ülke siyasi tarihine kara bir leke olarak geçmiştir.

Kadına karşı cinsiyetçi ve karanlık zihniyetinin ürünü olan sözlerinden dolayı, Ana Muhalefet Partisi Genel Başkanını bir kez daha şiddetle kınıyoruz. Bu konuşma, Kılıçdaroğlu'nun kendi kişiliğini, sığlığını, düzeysizliğini gösteriyor. Kılıçdaroğlu'nun bu sözlerini kendi içinin dışa vurması olarak değerlendiriyor ve bu çirkin ifadelere ilişkin söylenebilecek tek sözün "Üslub-i beyan ayniyle insandır" olacağını düşünüyorum. Bu sebeple CHP liderini sayın bakanımızdan ve tüm bayanlardan özür dilemeye davet ediyorum."