AK Partili isimden CNN Türk canlı yayınında skandal sözler

Güncelleme:

CNN Türk canlı yayınında bu akşam Hande Fırat’ın sunduğu Gece Görüşü programında AK Partili Mehmet Metiner, programa bağlanması beklenen CHP’li Sezgin Tanrıkulu için “İnşallah sarhoş değildir” ifadelerini kullandı.

CNN Türk canlı yayınında bu akşam Hande Fırat’ın sunduğu Gece Görüşü programında tartışma yaratacak ifadeler kullanıldı.

Tam reklama gidildiği sırada konuklardan AK Partili Mehmet Metiner, programa bağlanması beklenen CHP’li Sezgin Tanrıkulu için “İnşallah sarhoş değildir” ifadelerini kullandı.

Yayından çıkıldığını sanarak böyle bir ifade kullanan Metiner’e programın konuklarından CHP’li Gürsel Erol da “sus sus” diyerek işaret yaptı.

METİNER ÖZÜR DİLEDİ

Reklam dönüşü yaptığı hatanın farkına varan Metiner, Sezgin Tanrıkulu ile aralarındaki uzun yıllara dayanan dostluk olduğunu belirterek, canlı yayında olduğunu fark etmeden şaka yapmak istediğini söyledi.

Metiner hem kamuoyundan hem de Sezgin Tanrıkulu’ndan bu sözleri için özür diledi.

TANRIKULU'NDAN FOTOĞRAFLI YANIT

Tanrıkulu sosyal medya hesabı Twitter'dan "Mehmet Metiner benimle ilgili alçakça yalan ve iftiralı konuşmuşsun. Şimdilik sana bu fotoğraf yeter" ifadelerini kullanarak yanıt verdi.

Seçiniz...