AK Partili ismin isyan eden vatandaşa yanıtı tepki çekti

AK Partili ismin isyan eden vatandaşa yanıtı tepki çekti

AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmazer'in artan hayat pahalılığına karşı sosyal medya hesabından yaptığı öneri ve kendisine yönelik tepkilere verdiği yanıt olay oldu.

AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmazer'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım tepkilere yol açtı.

Yılmazer, ''Bağlıca’da Pazardayım… Acaba rakamların düşmesi için bizim ilçe belediyelerimizle Melih Gökçek'in halk pazarları önerisini değerlendirsek mi? Çözerse yine'' ifadelerini kullandığı paylaşımın altına ''60 yaşındayım , Karpuzu dilimle satışını gördük ya . Bize masal anlatmayın.'' diyen kullanıcıya yanıt verdi. 

Yılmazer, ''Batıya özeniyordunuz karpuzu eken yerliden değil gidip marketlerden alırsanız bu olur. Ben her sene karpuz ekiyorum mesela'' ifadelerini kullandı.

''TATAVA YAPMAYIN BURADA''

Yılmazer, 'karpuz yetiştirin' diye yazdığı paylaşımına ''Ha sebep karpuzu ekmeyip marketten almamız yani herkes karpuz eksin koyunu köyde kestirelim mazotu dış güçler yükseltiyor ne güzel iş ya,şu adam iktidar partisinin Ankara İl Başkan Yardımcısı ey ahali'' diye yazan kullanıcıya ise şöyle yanıt verdi: 

 ''Evet ya gerçekten yerliden almaz isen böyle olur bayım. Sen zekisin ya oran kavşağını çözün bir an evvel de tatava yapmayın burada. Hadi işine''

İşte o paylaşımlar:

ak partili mehmet yılmazer'in paylaşımları

ak partili mehmet yılmazer'in paylaşımları