AK Partili Zengin: ''Bu insanlar talimatla bebek sahibi oluyor''

Son dönemde yaptığı açıklamalar olay olan AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Özlem Zengin, TVNET ekranlarında katıldığı canlı yayında dikkat çeken bir iddiada bulundu ve cezaevindeki FETÖ zanlısı kadınların talimatla hamile kaldıklarını öne sürdü.

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, geçtiğimiz günlerde cezaevlerinde çıplak arama iddiaları ilgili tepki çeken ifadeler kullanmıştı.

Özlem Zengin o sözlerinde, "Onurlu, ahlaklı kadın, çıplak aramaya uğradıysa bunu söylemek için bir yıl beklemez" demişti.

Zengin bu kez de TVNet televizyonunda açıklama yaparken, özellikle cezaevindeki FETÖ’cü kadınların talimatla hamile kaldıklarını söyledi.

Zengin açıklamasında şu ifadelerini kullandı:

"Talimatla (çıplak aramanın gündeme getirilmesiyle ilgili) hareket ediyorlar. Bugün geldiğimiz noktada şunu yapıyorlar. Bu insanlar talimatla artık bebek sahibi oluyorlar. Şey için bakın hamile kadınlar tutuklanıyor, bebekli kadınlar cezaevindeler demek için. Talimatla bir buçuk yıl sonra akılları başlarına geliyor. Ben arkadaşlarıma şimdi soruyorum elinizi vicdanınıza koyun. Bir şey sizi rahatsız ettiyse hiç olmazsa ordaki insana yapma demez misiniz, avukatınıza bana bunu yaptılar demez misiniz? Bunu söylemek için nasıl insan bekler? Bugün gelinen notada da başörtüsü ve çıplak kelimesini yan yana getirerek inançlarımıza derinlemesine zarar vermek istiyorlar."