Monaco - Beşiktaş: 1-2
Kasko sigortasında flaş gelişme
Baykal'ın doktorundan flaş açıklama ! İşte son durumu

Aldatılan kadından tazminat davası

28 yaşındaki kadın, 3 yıldır birlikte olduğu sevgilisine tazminat davası açtı.

Aldatılan kadından tazminat davası
A+ A-

28 yaşındaki güzellik uzmanı kadın, aldatılmayı kabullenemedi. Kendisinden ayrılan üç yıllık sevgilisine 10 bin TL’lik manevi tazminat davası açtı

İzmir'de güzellik uzmanı olarak çalışan 28 yaşındaki kadın, kendisini terk edip, başka bir kadınla birlikte olan sevgilisine karşı 10 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Evli olmadıklarını ancak üç yıldır evli çiftler gibi yaşadıklarını belirten genç kadın, kendisini aldatan sevgilisinin mesajlarını mahkemeye delil olarak sundu. bornova'da yaşayan güzellik uzmanı Saime E., üç yıl önce bir okulda rehber öğretmen olarak görev yapan 28 yaşındaki Mert K. ile tanıştı. Bir süre sonra sevgili olan ikili birlikte yaşamaya ve evlilik planları yapmaya başladı. Ancak sevgilisinin kendisinden uzaklaştığını hisseden Saime E., Mert K.'nın başka bir ilişkisi olabileceğini düşünerek takibe aldı. Ve genç kadın, sevgilisi Mert K.'nın Facebook'ta başka bir kızla ilişkisi olduğunu gösteren mesajlaşmaları gördü.

HAYALLERİ YIKILDI

Sevgilisiyle tartışan ve terk edilen Saime E., sevgilisinin kendisine yaşattıklarından dolayı 10 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Genç kadın dava dilekçesinde, geleceğe dönük bütün hayallerinin yıkıldığını belirtip, kendisini aldatan sevgilisinin mesajlarını mahkemeye delil olarak sundu. Psikolojik destek alarak hayatına devam ettiğini belirten Saime E. yıllardır evli bir çift gibi yaşadıklarını belirtti.

Mahkemeler bir süredir eşin, ikinci kadına açtığı davaları kabul ediyordu. Mert K. ile 3 yıldır evli bir çift gibi yaşadıklarını söyleyen Saime E.'nin davasının nasıl sonuçlanacağı merak konusu oldu.